Serwis bram garażowych i napędów BFT w Poznaniu

Zajmujemy się naprawą i serwisem instalacji elektrycznych i bram oraz napędów firmy znanych i cenionych na rynku producentów WIŚNIOWSKI i BFT.

Wszystkie bramy garażowe, instalacje elektryczne i napędy wymagają regularnych przeglądów w celu sprawdzenia ich stanu technicznego. W razie jakichkolwiek problemów potrzebny jest kompleksowy serwis bram garażowych i napędów: naprawa, konserwacja, regulacja, jak i inne czynności serwisowe. Serwis napędów i bram, a dokładniej ich częstotliwość i rodzaj, zależy od wielu czynników. Przykładowo: prawidłowość montażu, rodzaj automatyki, jakość materiałów z jakich są wykonane bramy, dobór bramy do warunków pracy.

Odwiedź nasz warsztat w Poznaniu i oddaj swoją bramę w nasze ręce! Zapewniamy profesjonalne podejście i korzystne warunki współpracy!

W jakich awariach jest potrzebny serwis bram garażowych?


Serwis bram jest potrzebny nie tylko po to, aby brama garażowa prawidłowo działała – dobrze działająca brama to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa jej użytkownikom. Wystarczy nieprawidłowe użytkowanie (zgodne z zaleceniami producenta), pęknięta sprężyna, zerwana linka, uszkodzone rolki czy wózek bramy przesuwnej by naprawa była niezbędna.

Równie częstą przyczyną awarii bramy jest jej niesprawna automatyka. Napędy garażowe BFT, Nice czy Came to produkty wysokiej jakości, ale nawet one padają ofiarą różnych problemów natury technicznej. Oprócz napędów zagrożone są również siłowniki, płyta sterująca, sterownik czy fotokomórki. Serwis napędów może być także wymagany w sytuacji awarii zasilania elektrycznego.

Zgłoś się do nas - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak uniknąć awaryjnego serwisu bram i napędów BFT?


Wbrew pozorom bardzo łatwo – wystarczy korzystać z okresowych przeglądów. Profilaktyczna konserwacja i przegląd sprawia, że brama garażowa i napędy będą działały długo i efektywnie. Wielu producentów w dokumentacji technicznej określa najbardziej optymalne terminy, ale standardowo należy to robić przynajmniej 2 razy w roku.

Serwis napędów BFT i bram – Zapraszamy do współpracy


Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm, dzięki czemu możemy stale się rozwijać i pozyskiwać zaufanie nowych Klientów. Dodatkowo dbając o potrzeby naszych Klientów oferujemy możliwość nawiązania współpracy długoterminowej, dzięki czemu mają Państwo możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

Zdaj się na nas


Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług oferujemy nie tylko jednorazowy serwis bram garażowych, ale i cykliczną współpracę. Zapewniamy w niej okresowe przeglądy, profesjonalne doradztwo, wymianę lub naprawę części i nie tylko. Dotyczy to zarówno domów prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, dla których szybki i skuteczny serwis nie jest czymś niemożliwym. Zatrudniamy osoby kompetentne i godne zaufania. Znamy same największe marki bram i napędów, dlatego też jesteśmy w stanie naprawić praktycznie wszystko. Zajmujemy się zarówno bramami garażowymi, jak i przemysłowymi, automatyką, a także ogrodzeniami i płotami.

Co oferujemy


Zawierając z nami współpracę dostaną Państwo fachową pomoc o każdej porze. Zawsze jesteśmy pod telefonem w razie wsparcia i służenia radą. Dla zainteresowanych stałą współpracą oferujemy korzystną umowę dla obu stron, z naciskiem na stronę Klienta. Mając nas na wyłączność oferujemy serwis bram garażowych w atrakcyjnych cenach. Wiele firm i mieszkańców z Poznania nam zaufało – możesz do nich dołączyć. Wystarczy zadzwonić! Lub odwiedzić nasze biuro – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, zarówno odnośnie cennika, jak i zakresu usług serwisowych.