EL-SAR oferuje najlepsze bramy podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI proste i ekonomiczne rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę bram przesuwnych i skontaktuj się z nami. Oferujemy bramy na terenie Poznania i okolic.

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE


Bramy podwieszane mogą być wykonane w wersji jednoskrzydłowej lub dwuskrzydłowej (rozsuwanej na obie strony), o symetrycznym lub asymetrycznym podziale skrzydeł. Bramę podwieszaną można zamówić z przeszkleniami, kratką wentylacyjną oraz z drzwiami przejściowymi. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku – jako przegroda oddzielająca dwa pomieszczenia.

TRWAŁA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA


Bramy podwieszane cechują się niezawodną konstrukcją skrzydła, wykonaną z kształtowników stalowych ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Wypełnienie stanowi blacha stalowa profilowana – trapez T-10, powlekana farbą poliestrową. Wypełnienie zamocowane jest w układzie pionowym lub poziomym. Dla większego bezpieczeństwa, oba skrzydła bramy (czynne i bierne) ryglowane są dwupunktowo i zabezpieczone zamkiem patentowym. Cenisz sobie bezpieczeństwo? Bramy marki WIŚNIOWSKI całkowicie go zapewnią!


EKSPERT W TRUDNYCH SYTUACJACH


Bramy podwieszane WIŚNIOWSKI nie stanowią dodatkowego obciążenia dachu i znakomicie nadają się do obiektów, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można stosować bram segmentowych i roletowych. Przemysłowe bramy podwieszane umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach. Wykończeniem bramy jest system elementów uszczelniających, które przylegając do skrzydeł, ścian i posadzki zwiększają izolacyjność bramy.

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE


Brama podwieszana to sprawdzone rozwiązanie zamknięcia pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych, magazynów. Składa się zaledwie z kilku części, co ma wpływ nie tylko na jej funkcjonalność ale i na cenę. Zredukowana do minimum ilość elementów, to rozwiązanie, które zapewni nieskomplikowany montaż, ułatwi swobodne i bezawaryjne użytkowanie bramy oraz jej konserwację.


Podwieszane bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI to marka sama w sobie – uznanie zdobyło poprzez oferowanie sprawdzonych, nowoczesnych i w pełni bezpiecznych bram przesuwnych podwieszanych, które sumiennie i bezproblemowo służą przez wiele lat. Skorzystaj – odwiedź naszą firmę w Poznaniu i wybierz dla siebie idealną bramę!