Bramy garażowe rozwierne WIŚNIOWSKI to proste rozwiązanie w garażach o ograniczonych możliwościach zabudowy.

BEZPIECZEŃSTWO ROZWIERNYCH BRAM GARAŻOWYCH


Nowoczesny układ konstrukcyjny i sprawdzona technologia produkcji rozwiernych bram garażowych gwarantują bezpieczne użytkowanie. Ościeżnice oraz skrzydło bramy rozwiernej wykonane są z kształtowników ocynkowanych zamkniętych. Ten rodzaj bramy garażowej posiada szereg dodatków ułatwiających bezpieczne użytkowanie: ogranicznik otwarcia skrzydła, stopkę, ogranicznik zawiasów oraz dwupunktowe ryglowanie zatrzaskowe w każdym skrzydle.

INDYWIDUALNE WYKONANIE BRAMY GARAŻOWEJ


Bramę można wykonać praktycznie na każdy wymiar ograniczony wymaganiami technicznymi. Dostępne bramy rozwierne są w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, z przeszkleniami lub bez, o podziale skrzydeł symetrycznym bądź asymetrycznym. W przypadku bram garażowych rozwiernych o dużych gabarytach, warto pomyśleć o dodatkowych drzwiach w skrzydle bramy, co ułatwi komunikację przy częstym korzystaniu z garażu.


BRAMA ROZWIERNA = DODATKOWE MIEJSCE W GARAŻU


Decydując się na rozwierną bramę do garażu możesz wykorzystać maksimum w nim miejsca. Zamontowana brama garażowa nie wymaga wolnego miejsca wewnątrz garażu. Szeroka gama dostępnych rozmiarów oraz brak wymaganego nadproża sprawia, że można je montować praktycznie w każdym garażu o odpowiedniej dostępności podjazdu. Sprawdza się zwłaszcza przy remontach starszych garaży nadając im nowy wygląd.

PEŁNE WYPOSAŻENIE


Bramy garażowe rozwierne, tak samo jak inne bramy garażowe WIŚNIOWSKI wyposażone są we wszystkie elementy niezbędne do jej prawidłowego montażu i funkcjonowania. Brama posiada kompletny zestaw montażowy dostosowany do standardowych warunków zabudowy.