Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI to gwarancja najwyższej jakości i niezawodnego działania

PEŁNA OCHRONA


Bramy przemysłowe segmentowe MakroPro i MakroPro 100 są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania, niezależnie od sposobu otwierania: ręcznego czy automatycznego. Dobrane z komputerową dokładnością sprężyny, gwarantują najlepsze wyważenie bramy, maksymalny komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Bramy o dużych wymiarach są dodatkowo wzmacniane specjalnymi elementami zwiększającymi sztywność całej konstrukcji.

IZOLACJA TERMICZNA


Stalowe panele wykonane są z blachy ocynkowanej, wypełnione bez freonową utwardzoną pianką poliuretanową oraz powlekane obustronnie warstwą farby poliestrowej. Dzięki temu zyskują one dobre właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Każda brama posiada system elastycznych i wytrzymałych uszczelek na całym obwodzie oraz pomiędzy panelami, co w dużym stopniu podnosi izolacyjność bramy.


NIEZAWODNOŚĆ DZIAŁANIA


Bramy segmentowe MakroPro i MakroPro 100 są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niezawodne działanie bramy MakroPro 100 zapewnia trójfazowy siłownik kompaktowy zintegrowany z bramą. Stosowany napęd zapewnia długi okres użytkowania oraz komfort obsługi. W bramie MakroPro 100 tradycyjne sprężyny zastąpiono nowoczesnym układem napędowym, dzięki czemu brama może wykonać powyżej 100 tysięcy cykli

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA


Brama segmentowa jest montowana za otworem, otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. Decydując się na bramy segmentowe, można w maksymalny sposób wykorzystać miejsce przed bramą i wewnątrz obiektu. Dzięki bogatej ofercie różnych typów prowadzeń bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI można dopasować do każdego, nawet nietypowego obiektu. Rozwiązania te pozwalają na funkcjonowanie bramy bez kolizji z ruchem wewnątrz hali.