Ogrodzenia WIŚNIOWSKI - najlepsze ogrodzenia posesyjne od firmy EL-SAR!

Ogrodzenia Posesyjne to system segmentów i słupków oraz bram przesuwnych, dwuskrzydłowych i furtek. Proponujemy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorach standardowych, specjalnych lub dowolnych z palety RAL, w wymiarach typowych lub na zamówienie. Wszystkie elementy systemu można dowolnie komponowanie i zestawiać. Ta modułowa budowa pozwala na dopasowanie ogrodzenia do każdej posesji. Ofertę kierujemy dla mieszkańców miasta Poznań i okolicznych miejscowości.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE I CZAS


Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z ochroną ogrodzenia przed korozją. Zyskujesz trwałość na wiele lat dzięki doskonałemu zabezpieczeniu powierzchni, poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Łatwy i szybki montaż możliwy jest dzięki ich modułowej budowie. Wszystkie elementy można połączyć w całość dzięki odpowiednio przygotowanym otworami uchwytom. Nie tracisz czasu i energii na poszukiwania, kupujesz wszystko w jednym miejscu: słupki, segmenty, furtki, bramy wjazdowe. Firma WIŚNIOWSKI proponuje gotowe rozwiązania otoczenia terenu.

CZUJESZ SIĘ BEZPIECZNIE


Furtki i ogrodzenia WIŚNIOWSKI zastosowały sprawdzone systemy zapewniające ich bezpieczne użytkowanie, potwierdzone znakiem CE. Ochronę Twojej posesji gwarantuje solidne ogrodzenie będące trudną do sforsowania przeszkodą dla nieproszonych gości.


REALIZUJESZ WŁASNE POMYSŁY


Dzięki bogatej ofercie wzorów możesz dopasować ogrodzenia do stylu architektonicznego domu i otaczającego go krajobrazu realizującą w ten sposób własną koncepcję. Doskonały efekt wizualny gwarantuje pomalowanie go na dowolny kolor,możesz wybierać spośród kilkuset barw. Indywidualny i niepowtarzalny styl Twojej posesji wyróżni ją spośród innych.

DAJEMY CI PRESTIŻ I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ


Posiadając ogrodzenia WIŚNIOWSKI masz satysfakcję z użytkowania markowego wyrobu, zainwestowałeś w dobry polski produkt. Kupujesz towar wysokiej jakości wytworzony z najlepszych surowców w oparciu o własne linie produkcyjne i nowoczesne technologie.

System CLASSIC


Klasyczna forma i kształt, prosta linia, a jednocześnie wiele możliwości. Te modelowe rozwiązania sprawiają, że modele marki WIŚNIOWSKI idealnie pasują do prostych form architektonicznych i nowoczesnej zabudowy.


WZORY OGRODZEŃ POSESYJNYCH


Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń, bogate wzornictwo i wyszukana forma. Nadaje on luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji i podnosi jej prestiż. Świetnie nadaje się do grodzenia ekskluzywnych willi i rezydencji, obiektów zabytkowych i sakralnych, budynkowi urzędów państwowych.


Kolekcja MODERN

To rozwiązania o wysokim standardzie zarezerwowane dla osób ceniących styl nowoczesny i nietuzinkowość. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI z kolekcji Modern to połączenie estetyki i funkcjonalności, które świetnie wpasowuje się w dominujące trendy. Połączenie jakości, solidności, bezpieczeństwa i estetyki to czynniki, które dominują podczas ich wyboru.

Kolekcja nowoczesna z pewnością wyróżnia się na tle innych, standardowo montowanych rozwiązań. Posesja zyska nie tylko skuteczna ochronę, ale i wyjątkowo estetycznie wykonaną konstrukcję, która odnajdzie się jako ogrodzenie montowane na terenie prywatnym oraz w obrębie firmy.


Więcej o kolekcji MODERN

Niewątpliwym atutem kolekcji MODERN jest możliwość doboru rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zarówno pod względem wykończenia, jak i kolorystyki. Nasi Klienci mają do dyspozycji barwy palety RAL, tak więc z pewnością uda się znaleźć właściwie dopasowane do elewacji ogrodzenie. Mimo zaawansowanych technologi i trwałych materiałów konstrukcje wciąż pozostają w konkurencyjnych cenach.

Wszystkie elementy są starannie wykonane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Zarówno pod względem estetyki, jak i trwałości produktu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Stosowane bazy antykorozyjne oraz nowoczesna linia technologiczna to gwarancja standardu na najwyższym poziomie.


Kolekcja LUX

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI z tej kolekcji zarezerwowane są zarezerwowane dla osób ceniących klasykę, ale nie stroniących od nowoczesnych rozwiązań. Oryginalne pręty są odpowiedzią na zainteresowanie Klientów, którzy poszukując braw, furtek, płotów etc. skupiali się na oryginalnym i niekonwencjonalnym projekcie. Zaprojektowane konstrukcje dedykowane są w szczególności do prywatnych posesji.

W kolekcji LUX konsekwentnie wykorzystywane są ponadprzeciętne materiały, dzięki którym finalnie konstrukcje prezentują się wyjątkowo i oryginalnie. W tym przypadku fundamentem luksusu nie jest przepych, a zastosowanie trwałych i solidnych komponentów, które są odporne na negatywne warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne.


Więcej o kolekcji LUX

Stalowe pręty wykorzystywane w systemach LUX gwarantują możliwość wykonania oryginalnych balustrad, prostych zakończeń górnych krawędzi, zakończeń górnej krawędzi łukiem wklęsłym i wypukłym. Z pewnością staną się ozdoba posesji o uniwersalnym charakterze. Dostępne wzory oraz kolorystyka według palety RAL to ponadczasowe rozwiązania, które zawsze zachwycają szlachetnym wykończeniem.

Projektowanie przestrzeni użytkowej lub prywatnej z kolekcją LUX to przyjemność, której najważniejszym czynnikiem jest jakość. Niekonwencjonalne podejście oraz nowoczesna klasyka są cenione w każdej branży. Podczas projektowania ogrodzenia to wyznaczniki, które mają szczególny wpływ na satysfakcje i finalne zadowolenie.


Kolekcja Premium

Ogrodzenia z tej kolekcji to elegancja w na ponadprzeciętnym poziomie. Konstrukcje wyznaczają przestrzeń i gwarantują bezpieczeństwo. Dobór materiałów pozwala na inwestycję w produkt, który przetrwa nawet najbardziej wymagające warunki eksploatacyjne. Specjalnie dedykowana powłoka ochronna zabezpiecza pręty przed działaniem negatywnych czynników atmosferycznych.

Dziesiątki wzorów dopasowanych do indywidualnych potrzeb pomoże w zaprojektowaniu idealnego ogrodzenia w obrębie posesji prywatnej lub terenów o charakterze publicznym. Klasyczne i ponadczasowe linie wpasują się zarówno w klasyczną, jak i nowoczesną stylistykę elewacji. Kolekcja PREMIUM to rozwiązanie dla indywidualistów.


Więcej o Kolekcji Premium

W skład systemu z kolekcji PREMIUM wchodzą: bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki, segmenty i słupki, a także bogata oferta elementów uzupełniających, które pozwolą na personalizacje kompozycji i dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Stalowe kształty i delikatne elementy ozdobne to nietuzinkowa prostota, którą warto przyozdobić swój ogród.

Kolekcja PREMIUM to ogrodzenia WIŚNIOWSKI dedykowane dla indywidualistów, którzy oczekują solidności i trwałości, ale nie pozostają obojętni na kwestię estetyki. Niewątpliwym atutem oferowanych rozwiązań jest ich oryginalność. Z jednej strony pozostają minimalistyczne, z drugiej tworzą wyrafinowane i eleganckie kompozycje, które podkreślają kunszt i dopracowane szczegóły.


Kolekcja Style

Nowoczesność i stylowa forma to znaki rozpoznawcze dla tego typu ogrodzeń. Zaletą konstrukcji jest gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności. To inwestycja, która będzie korzystna przez lata wymagającej eksploatacji. Kolekcja Style zapewnia idealnie wykończoną przestrzeń posesji niezależnie od jej sposobu urządzenia.

Doświadczenie, dobór najlepszych komponentów oraz zaawansowane technologicznie techniki produkcyjne odpowiadają za dobór rozwiązań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym atutem jest szybki i łatwy sposób montażu. Nowoczesność i tradycja to znak rozpoznawczy dla kolekcji Style, która bez problemu dopasuje się do każdego typu zabudowy.


Więcej o Kolekcji Style

Klienci, którzy zdecydowali się na montaż kolekcji Style z powodzeniem realizują projekty konstrukcyjne bram dwuskrzydłowych, bam przesuwanych, furtek, słupków oraz innych segmentów, które poprawiają codzienną funkcjonalność i użyteczność, a jednocześnie wpływają na estetykę i bezpieczeństwo.

Ogrodzenia i bramy z kolekcji Style to nowoczesna, stylowa forma z oryginalnym wzorem. Elementy konstrukcji dostępne w bogatej gamie standardowych i specjalnych kolorów, dlatego z powodzeniem mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Stalowe pręty o charakterystycznym kształcie okażą się wyjątkowa ozdoba do poseji prywatnej i komercyjnej.


Kolekcja Vario

System ogrodzeń, który zachwyci minimalistów. Zastosowane materiały będą ozdobą dla każdego typu posesji niezależnie od przeznaczenia, zarówno jako ochrona prywatnych domów jednorodzinnych, osiedli miejskich, jak i terenów komercyjnych. Kolekcja Vario to połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa. Stwarza aurę tajemniczości i nietuzinkowego piękna.

Ciekawym rozwiązaniem w kolekcjach Vario jest zastosowanie stalowych kształtów o prostej, jednostajnej konstrukcji, które ozdobione zostają przez elementy usytuowane na wierzchołku. Poprzez połączenie klasycznych i uniwersalnych elementów z nowoczesnością zyskuje dodatkowe walory estetyczne.


Więcej o Kolekcji Vario

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI kolekcji Vario to jedne z najchętniej wybieranych elementów konstrukcji stalowych, ponieważ są ponadczasowe. Linie pasują zarówno do eklektycznych budynków, nowoczesnych projektów architektonicznych, jak i zabytkowych posesji. Sprawdzą się wszędzie, gdzie wymagana jest ponadprzeciętna jakość i nowoczesna klasyka.

Atutem kolekcji Vario pozostaje prostota konstrukcji. Nieprzekombinowane elementy dekoracyjne w połączeniu z trwałym materiałem stanowią doskonałe uzupełnienie dla elewacji budynku. Udowadnia, że prostota jest kwintesencją delikatności, ale jednocześnie nie pozostaje obojętna na nietuzinkową estetykę


Kolekcja Classic

Kolekcja ogrodzeń Classic to odpowiedź na zainteresowanie klientów, którzy poszukując rozwiązań, skupiają się na prostej, nieprzekombinowanej formie. Zastosowanie trwałych i solidnych elementów z wysokiej jakości stali spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających, dla których bezpieczeństwo jest wartością priorytetową.

Kolekcja Classic to przede wszystkim prosta forma. Mimo wszystko brak elementów dekoracyjnych nie dyskwalifikuje kolekcji pod względem estetycznym. Wręcz przeciwnie - Classic pozbawione elementów ozdobnych stają się monumentalnym pięknem, gdzie priorytetem jest użyteczność.


Więcej o Kolekcji Classic

Przez wzgląd na minimalizm kolekcja Classic jest chętnie wybierana przez właścicieli firm i instytucji publicznych, dla których ogrodzenie ma przede wszystkim być uniwersalnym elementem gwarantującym bezpieczeństwo. Brak dekoracji nie oznacza, że rozwiązanie to nie spełni się jako ozdoba przestrzeni prywatnej. Popularny trend minimalizmu idealnie wpasuje się w nieprzekombinowane elementy dekoracyjne montowane na trenie posesji.

Kolekcja Classic to ogrodzenia, które spełnią wymagania każdego, kto ceni funkcjonalność, trwałość i subtelną estetykę. Zbyt przekombinowane może nie być spójnym elementem pasującym do elewacji budynku. W przypadku klasycznych rozwiązań nie ma problemu z dopasowaniem się do kolorystyki czy stylów architektonicznych.


Kolekcja Basic

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI z kolekcji Basic to elegancka prostota, która została stworzona z myślą o Klientach oczekujących funkcjonalności i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Zastosowane elementy konstrukcyjne idealnie łączą w sobie nowoczesne wykończenia z klasycznymi zdobieniami. Pasują do fasady nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, jak i dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

Subtelność kolekcji ogrodzeń Basic będzie doceniona na wielu przestrzeniach. Rozwiązanie zyska aprobatę klientów oczekujących estetyki oraz uniwersalności. Połączenie najwyższej jakości stalowych kształtowników z delikatnymi zdobieniami pozwoli na wyróżnienie się i nadanie posesji nietuzinkowości. Stylistyka ogrodzenia uzupełni styl minimalistyczny, klasyczny, nowoczesny oraz modernistyczny.


Więcej o Kolekcji Basic

Nowoczesne trendy projektowania i architektury obrały kształt prostoty, a kolekcja Basic udowadnia, że prostota nie musi być nudna. Wszystko dzięki oryginalnym kształtom, które stanowią idealne uzupełnienie prostych elementów konstrukcji. Całość prezentuje się imponująco i skutecznie podnosi walory estetyczne.

Kolekcja ogrodzeń Basic to elementy funkcjonalne i dekoracyjne, które warto mieć na terenie swojej posesji. Dzięki połączeniu uzupełniających się stylów z powodzeniem będzie służyła przez wiele lat wymagającej eksploatacji. Konstrukcja została zbudowana w taki sposób, by prezentowała się estetycznie, ale jednocześnie zachowywała odporność na czynniki zewnętrzne.