Bramy garażowe roletowe Poznań

Rodzinna firma EL-SAR ma zaszczyt zaoferować Państwu najlepsze rolowane bramy garażowe na rynku. Marka WIŚNIOWSKI to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią komfort, trwałość i estetykę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – można się z nami skontaktować telefonicznie, napisać wiadomość mailową lub odwiedzić naszą siedzibę, gdzie gorąco zapraszamy. Mogą wtedy Państwo obejrzeć nasze produkty z bliska oraz przekonać się o ich wysokich standardach i wytrzymałości.

BRAMY ROLOWANE - KOMFORT W STANDARDZIE


Wszystkie produkty marki WIŚNIOWSKI wyposażone są standardowo w napęd. Otwieranie i zamykanie roletowej bramy garażowej za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych. Profile bramy rolowanej wykonane są w całości w naszej fabryce ze szczególną dbałością o detale. Poddane procesowi kontroli gwarantują produkt o wyjątkowych walorach estetycznych.

W naszej firmie dbamy o to, aby każde oferowane przez nas produkty już w pierwszych chwilach użytkowania pokazały, jak dobrym zakupem się okazały. Nie boimy się przyznać, że wiele domów w Poznaniu i okolic przekonało się na naszych bramach z napędem garażowym. Twój również może do nich dołączyć!

DZIĘKI BRAMIE GARAŻOWEJ ROLETOWEJ ZYSKUJESZ DODATKOWĄ PRZESTRZEŃ


Bramy garażowe roletowe w Poznaniu to prawdziwa oszczędność miejsca zarówno w garażu, jak i na podjeździe. Kurtyna nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

Jeżeli więc masz niewielki garaż to rolowane bramy będą jak znalazł – zyskujesz więcej miejsca, a co za tym idzie – większy komfort w codziennym życiu. Odwiedź nasze biuro i wybierz dla siebie perfekcyjnie pasujące wejścia.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM


Nie możesz przewidzieć wszystkiego, dlatego bramy garażowe rolowane z napędem będą właściwym rozwiązaniem. Od lat są gwarancją bezpieczeństwa. Ochronę użytkowania gwarantują: fotokomórki, hamulec bezpieczeństwa oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa – dzięki takim mechanizmom praca roletowej bramy jest w pełni bezpieczna. Potwierdza to znak CE. Hamulec bezpieczeństwa zapobiega przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny.

To nie tylko komfort użytkowania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym gwarantują również bezpieczeństwo dla domowników i pojazdów. Jeżeli cenisz sobie spokój koniecznie zainwestuj w bramy roletowe. EL-SAR chętnie zaoferuje najlepszy model! Odwiedź nas w Poznaniu!

BRAMA ROLETOWA TWOJĄ WIZYTÓWKĄ


Bramy garażowe roletowe są ponadczasowe – ich design wraz z funkcjonalnością doskonale się prezentują zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Są łatwe w montażu oraz użytkowaniu, stąd ich niegasnąca popularność nie tylko w Poznaniu, ale i reszcie kraju i całego świata! Brama garażowa musi się dobrze spisywać nie tylko pod względem użyteczności, ale również w kwestiach estetycznych – jest w końcu tak samo widoczna, jak drzwi wejściowe do domu! Dlaczego to takie ważne? Oceniają nas jak widzą, można by rzec – ale chodzi tu o coś więcej niż aprobata obcych. Roletowe bramy garażowe oddają charakter właściciela – nieszablonowy, indywidualny i ponadczasowy! Nie czekaj – spraw, żeby o Tobie mówili nawet sąsiedzi z dalszych okolic!

Nie ponosisz kosztów związanych z zabezpieczeniem przed korozją. Wszystkie materiały składające się na rolowane bramy wykonane są z aluminium – które jest odporne na korozję. To gwarancja wieloletniej i niezawodnej pracy. Możesz doświetlić ciemne pomieszczenie montując profile przeszklone w kurtynie. W ten sposób oszczędzasz energię, a Twój garaż zyskuje atrakcyjny wygląd.


Oferujemy najlepsze bramy garażowe roletowe na rynku. Odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu, a my doradzimy i dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednią bramę, która będzie Ci służyć na długie lata. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś!