Wybierając ogrodzenie przemysłowe WIŚNIOWSKI otrzymujesz produkt wytworzony przy użyciu nowoczesnych technologii, w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjalistów Firmy WIŚNIOWSKI. Dajemy Państwu pewność, że produkt został odpowiednio sprawdzony i przetestowany, posiada certyfikaty bezpieczeństwa i 10 - letnią gwarancję antykorozyjną, jest przyjazny dla środowiska naturalnego.


TRWAŁOŚĆ NA LATA


Wszystkie elementy ogrodzeń przemysłowych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA


  • Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji.
  • Ocynkowane ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat.
  • W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczaniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach.
  • Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.


SYSTEM DUPLEX PODWÓJNA OCHRONA


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH


Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461, gwarantującą odpowiednią jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.


SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA


W skład systemu wchodzą bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, a także panele kratowe, segmenty przemysłowe z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych, słupy oraz akcesoria montażowe. Dzięki modułowej budowie wszystkie elementy ogrodzenia można dowolnie komponować i zestawiać, dostosowując je do wymagań obiektu i ukształtowania terenu.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNE


Produkcja systemów ogrodzeń przemysłowych WIŚNIOWSKI oparta jest na najlepszych materiałach oraz nowoczesnych liniach technologicznych. Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane i testowane. Do projektowania ogrodzeń wykorzystujemy nowoczesne techniki komputerowe oparte na metodzie elementów skończonych MES, dzięki temu możemy poznać funkcjonowanie produktu w różnych warunkach, zanim powstanie jego prototyp.


GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA


Ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI w każdej sytuacji gwarantują najwyższy stopień zabezpieczenia. Wszystkie procesy produkcji począwszy od przygotowania stali przez cięcie, zgrzewanie i spawanie, cynkowanie i malowanie, poddawane są rygorystycznym procesom kontroli, dzięki czemu uzyskujemy produkt najwyższej jakości. Produkty WIŚNIOWSKI spełniają wymagania profesjonalnego budownictwa przemysłowego, a ich bezpieczne użytkowanie potwierdzone jest znakiem CE.

JEDEN PRODUCENT– KOMPLEKSOWA OBSŁUGA


  • Kompleksowa oferta ogrodzeń przemysłowych WIŚNIOWSKI oznacza możliwość zakupu wszystkich jego elementów w jednym miejscu.
  • Produkty dostępne są w sieci Punktów Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.
  • Oferujemy również profesjonalną pomoc na różnych etapach realizacji inwestycji; od projektowania po obsługę posprzedażową.
  • Wykwalifikowany personel zapewnia fachowość obsługi serwisowej oraz wsparcie techniczne.