Bramy przemysłowe segmentowe – najlepszy wybór w EL-SAR w Poznaniu!

Bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI to najwyższe standardy tworzone w oparciu o nowoczesne linie technologiczne. Wykonywane z precyzją i dbałością o szczegóły, są gwarancją bezpieczeństwa i trwałego działania. Nasza firma rodzinna EL-SAR oferuje bogaty wybór bram przemysłowych segmentowych tej marki. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i skuteczności działania to zapraszamy do naszego biura w Poznaniu. Powiedz, jakie bramy przemysłowe segmentowe są Ci potrzebne, a my je Tobie dostarczymy w krótkim czasie!

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE -TRWAŁOŚĆ NA LATA, NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA, BEZPIECZEŃSTWO


Wiemy, jak ogromnie ważne jest, aby bramy przemysłowe segmentowe charakteryzowały się niezawodnością i solidnością wykonania. Zapewniamy, że jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram przemysłowych segmentowych WIŚNIOWSKI. Dział Konstrukcyjny i Laboratorium Techniczne w oparciu o sugestie klientów ciągle ulepsza jakość rozwiązań stosowanych w bramach. Dzięki temu na rynek trafia produkt sprawdzony i przetestowany. Nie wierzysz? Sprawdź – nasza siedziba w Poznaniu zawsze chętnie zademonstruje właściwości oferowanych przez nas bram przemysłowych segmentowych.

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE, CZYLI NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA


Bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI to nowoczesne bramy przeznaczone do obiektów przemysłowych, hal magazynowych i warsztatów. Bramy przemysłowe segmentowe można wyposażyć w drzwi przejściowe, okienka, kratki wentylacyjne, klapę odciągu spalin, automatykę oraz urządzenia kontroli dostępu: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych, zdalne sterowanie pilotem, system kurtyny świetlnej. Wygodną obsługę zapewnia wybór jednego z kilku sposobów otwierania: przekładni łańcuchowej lub sznurowej,siłownika kompaktowego.

Dowodzi to tylko, jak bramy przemysłowe segmentowe zdobyły uznanie na świecie na przestrzeni lat. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ich codzienne użytkowanie jest zdecydowanie szybsze i bardziej komfortowe, co ułatwia funkcjonowanie każdego obiektu. Bramy przemysłowe segmentowe to sprawdzona inwestycja – przekonaj się o tym odwiedzając nasze biuro w Poznaniu.

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA


Bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI to w stu procentach bramy bezpieczne. Są jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu jak i chronią nasze mienie. Bezpieczeństwo użytkowania dotyczy wszystkich, którzy obsługują bramę przemysłową segmentową na co dzień. Solidna konstrukcja utrudnia dostęp do naszego mienia osobom niepowołanym i daje poczucie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo jest ogromnie ważnym aspektem w każdym obiekcie przemysłowym. Bramy przemysłowe segmentowe nie są w tej kwestii odosobnione – dzięki solidnej konstrukcji i zabezpieczeniom można z nich korzystać z pełnym spokojem i bez żadnych obaw. Wszystkie oferowane przez nas bramy przemysłowe segmentowe przeszły atesty i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dowiesz się więcej na ten temat odwiedzając nas w naszej siedzibie w Poznaniu.


BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE TO JESZCZE WIĘCEJ WOLNEJ PRZESTRZENI


Do otwarcia bram przemysłowych segmentowych WIŚNIOWSKI nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram przemysłowych segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie. Kurtyna bramy przemysłowej roletowej WIŚNIOWSKI roluje się w linii pionowej w górę na wał. Jedyne wymagane miejsce do montażu to minimalnie 540 [mm] wysokości nadproża. Daje to nieograniczone możliwości zagospodarowania obiektu przemysłowego. Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI to proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, do zabudowy otworów o dużej szerokości.

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE DO KAŻDEJ HALI


Dzięki szerokiej ofercie typów prowadzeń bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI można dopasować do każdego rodzaju hali. Odpowiednio dobrany typ prowadzenia pozwala na wykorzystanie wszystkich zalet bramy, która znajduje zastosowanie w obiektach nowo powstałych, jak również przeznaczonych do modernizacji.

Dopasowanie bramy przemysłowej segmentowej do konkretnej hali to żaden problem. W EL-SAR dbamy o to, aby każde bramy przemysłowe segmentowe odpowiadały wymaganiom wszystkich obiektów przemysłowych. Zawitaj do nas do Poznania, a my dopasujemy bramę według Państwa wytycznych.

FUNKCJONALNOŚĆ BRAM PRZEMYSŁOWYCH SEGMENTOWYCH


Bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI to maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo przy zachowaniu spójności estetycznej wszystkich elementów. Bramy przemysłowe segmentowe są tak zaprojektowane, by ich praca nie kolidowała z ruchem wewnątrz obiektu przemysłowego, a jej obsługa była wygodna i sprawna w każdej sytuacji.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE


Bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI to inwestycja na lata. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, ościeżnice, elementy łączące), panele bramy dodatkowo powlekane są farbami poliestrowymi wysokiej jakości. Stanowi to optymalną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych oraz zapewnia długoletnie użytkowanie bramy. Dzięki szerokiej gamie kolorów bramy przemysłowe segmentowe WIŚNIOWSKI można z powodzeniem dostosować do elewacji budynku. W naszej siedzibie zrobimy to za Ciebie – przyjedź do nas do Poznania i zdaj się na nasze doświadczenie!

DODATKOWE DOŚWIETLENIE NATURALNYM ŚWIATŁEM


Wnętrza pomieszczeń przemysłowych można dodatkowo doświetlać stosując przeszklenia. Okienka w bramach przemysłowych segmentowych są bezpieczne, wykonane z akrylu, poliwęglanu lub szkła bezpiecznego.


WENTYLACJA


Wymianę powietrza w pomieszczeniu zapewniają kratki wentylacyjne, klapa odciągu spalin lub panel wentylowany, które stanowią naturalną wentylację pomieszczenia.

MODUŁOWA BUDOWA


Architekt może dowolnie kształtować wygląd każdej bramy przemysłowej segmentowej. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie paneli stalowych i aluminiowych, które możemy dowolnie ze sobą zestawiać. Przyjedź do Poznania, a my stworzymy dla Ciebie idealną bramę przemysłową segmentową!

AUTOMATYKA


Automatyka w bramach przemysłowych WIŚNIOWSKI jest tak skonfigurowana, by zapewnić niezawodną pracę zarówno bram przemysłowych segmentowych, jak i roletowych. Firma WIŚNIOWSKI oferuje napędy i sterowania na najwyższym poziomie, zapewniające komfort obsługi i długoletnie użytkowanie. W EL-SAR otrzymasz najlepsze bramy przemysłowe segmentowe marki WIŚNIOWSKI – wystarczy tylko przyjechać do naszej siedziby w Poznaniu i wybrać swoją wymarzoną bramę.

DODATKOWE WEJŚCIE DO HALI


W bramach przemysłowych segmentowych można wykonać drzwi przejściowe w skrzydle bramy. To wygodne rozwiązanie umożliwia komunikację bez konieczności otwierania całej bramy. Czujnik otwarcia drzwi przejściowych gwarantuje, że automatyczne otwieranie bramy jest możliwe tylko przy zamkniętych drzwiach..


Bramy przemysłowe segmentowe od najlepszych marek – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz właśnie u nas! Przekonaj się, jak faktycznie wygląda wysoka jakość wykonania inwestując w bramy przemysłowe segmentowe marki WIŚNIOWSKI. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu, gdzie będziesz miał przyjemność sprawdzenia bogatej oferty bram przemysłowych.