W trakcie realizacji

Palędzie, ul.Żelazka, Gmina Dopiewo


W ramach usług mamy zaszczyt przedstawić projekt. Zajmujemy się kompleksową budową 4 budynków, jednorodzinnych, dwulokalowych w Gminie Dopiewo. Budynki zlokalizowane są na działkach o powierzchni od 587 do 828 m2. Budowane w technologii tradycyjnej w standardzie deweloperskim. Standard wykończenia obejmował będzie między innymi:

  • tynki wewnętrzne gipsowe, maszynowe
  • posadzki cementowe
  • okna PCV dwukomorowe (trzyszybowe) z roletami zewnętrznymi z napędem elektrycznym
  • ocieplenie ścian zewnętrznych w technologii lekkiej mokrej (styropian gr. 15 cm z wykończeniem tynkiem mineralnym malowanym farbami silikonowymi)
  • dach dwuspadowy kryty dachówką cementową firmy Braas.

Zgodnie z planem każdy z lokali mieszkalnych wyposażony będzie w osobne przyłącze energetyczne, gazowe i szambo. W drugim etapie planowana jest budowa kolejnych 4 budynków zlokalizowanych na sąsiadującej działce. Termin oddania budynków do użytkowania planowany jest na kwiecień 2019 r.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 605-220-772 lub 509-798-222 Bądź mailowo: biuro@el-sar.pl lub tsarbak@wp.pl

Zrealizowane

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach budowlanych. Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii umożliwiają nam podjęcie pracy na najwyższym poziomie i z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Poniżej prezentujemy projekty zrealizowane w ciągu ostatnich lat.