Serwis bram garażowych i napędów BFT w Poznaniu

Zajmujemy się naprawą i serwisem instalacji elektrycznych i bram oraz napędów firmy znanych i cenionych na rynku producentów WIŚNIOWSKI i BFT.

Wszystkie bramy garażowe, instalacje elektryczne i napędy wymagają regularnych przeglądów w celu sprawdzenia ich stanu technicznego. W razie jakichkolwiek problemów potrzebny jest kompleksowy serwis bram garażowych i napędów: naprawa, konserwacja, regulacja, jak i inne czynności serwisowe. Serwis napędów i bram, a dokładniej ich częstotliwość i rodzaj, zależy od wielu czynników. Przykładowo: prawidłowość montażu, rodzaj automatyki, jakość materiałów z jakich są wykonane bramy, dobór bramy do warunków pracy.

Odwiedź nasz warsztat w Poznaniu i oddaj swoją bramę w nasze ręce! Zapewniamy profesjonalne podejście i korzystne warunki współpracy!

Dlaczego warto zainwestować w napędy garażowe?


Przede wszystkim wygoda – korzystając z napędu możesz otworzyć swój garaż nie wysiadając z samochodu – wystarczy użyć do tego specjalnego pilota. Taka technologia pozwala również utrzymać dłuższą żywotność samej bramy, ponieważ nie narażamy ją na nadmiar szarpnięć. Wiele napędów garażowych posiada także program automatycznego zamykania, jak i częściowego otwierania bramy (idealna opcja dla rowerzystów i domowników!). Wszystko to i jeszcze więcej udowadnia, iż napędy do bram garażowych to udana inwestycja, która zwiększy komfort życia w Twoim domu!

W jakich awariach jest potrzebny serwis bram garażowych?


Serwis bram jest potrzebny nie tylko po to, aby brama garażowa prawidłowo działała – dobrze działająca brama to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa jej użytkownikom. Wystarczy nieprawidłowe użytkowanie (zgodne z zaleceniami producenta), pęknięta sprężyna, zerwana linka, uszkodzone rolki czy wózek bramy przesuwnej by naprawa była niezbędna.

Równie częstą przyczyną awarii bramy jest jej niesprawna automatyka. Napędy BFT, Nice czy Came to produkty wysokiej jakości, ale nawet one padają ofiarą różnych problemów natury technicznej. Oprócz napędów zagrożone są również siłowniki, płyta sterująca, sterownik czy fotokomórki. Serwis napędów może być także wymagany w sytuacji awarii zasilania elektrycznego.

Jak uniknąć awaryjnego serwisu bram i napędów BFT?


Wbrew pozorom bardzo łatwo – wystarczy korzystać z okresowych przeglądów. Profilaktyczna konserwacja i przegląd sprawia, że brama garażowa i napędy będą działały długo i efektywnie. Wielu producentów w dokumentacji technicznej określa najbardziej optymalne terminy, ale standardowo należy to robić przynajmniej 2 razy w roku.

Serwis napędów BFT i bram – Zapraszamy do współpracy


Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm, dzięki czemu możemy stale się rozwijać i pozyskiwać zaufanie nowych Klientów. Dodatkowo dbając o potrzeby naszych Klientów oferujemy możliwość nawiązania współpracy długoterminowej, dzięki czemu mają Państwo możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy wykwalifikowanych specjalistów.