Napędy do bram garażowych od EL-SAR w Poznaniu

Firma EL-SAR ma do zaoferowania najlepsze na rynku napędy do bram garażowych. Posiadamy napędy stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dostosowane do bram garażowych rezydencjalnych. Modele TICIANO i BOTTICELLI zostały zaprojektowane tak, aby należycie służyły przez wiele, długich lat użytkowania. Są również niezwykle bezpieczne, dzięki odpowiednim funkcjom amperometrycznego wykrywania przeszkód.

Dlaczego warto zainwestować w napędy garażowe? Przede wszystkim wygoda – korzystając z napędu możesz otworzyć swój garaż nie wysiadając z samochodu – wystarczy użyć do tego specjalnego pilota. Taka technologia pozwala również utrzymać dłuższą żywotność samej bramy, ponieważ nie narażamy ją na nadmiar szarpnięć. Wiele napędów posiada także program automatycznego zamykania, jak i częściowego otwierania bramy (idealna opcja dla rowerzystów i domowników!). Wszystko to i jeszcze więcej udowadnia, iż napędy do bram garażowych to udana inwestycja, która zwiększy komfort życia w Twoim domu!

Obejrzyj nasze napędy poniżej!

Ticianno


Napęd do bram garażowych rezydencjalnych. Siła uciągu i docisku 600 N. Przeznaczony do bram o powierzchni do 10 m2. Posiada silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE. Programowanie centrali odbywa się przy użyciu trzech przycisków. Zintegrowany 1-kanałowy radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 10 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód oraz technologia D-TRACK dzięki której, centrala dobiera siłę do warunków otoczenia. Częstotliwość użytkowania do 20 cykli na dobę.

Czytaj więcej


BOTTICELLI 800


Siłownik do bram garażowych rezydencjalnych. Siła uciągu i docisku 800 N. Napęd przeznaczony do bram garażowych o powierzchni do 13 m2. Posiada silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE D. Programowanie centrali odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym i umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Obrócenie głowicy napędu umożliwia zwiększenie skoku roboczego szyny. Częstotliwość użytkowania do 60 cykli na dobę.

Czytaj więcej