Bramy przemysłowe – podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI proste i ekonomiczne rozwiązanie

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE


Bramy podwieszane przesuwne mogą być wykonane w wersji jednoskrzydłowej lub dwuskrzydłowej (rozsuwanej na obie strony), o symetrycznym lub asymetrycznym podziale skrzydeł. Bramę podwieszaną można zamówić z przeszkleniami, kratką wentylacyjną oraz z drzwiami przejściowymi. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku – jako przegroda oddzielająca dwa pomieszczenia.

TRWAŁA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA


Niezawodna konstrukcja skrzydła wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Wypełnienie stanowi blacha stalowa profilowana – trapez T-10, powlekana farbą poliestrową. Wypełnienie zamocowane jest w układzie pionowym lub poziomym. Dla większego bezpieczeństwa, oba skrzydła bramy (czynne i bierne) ryglowane są dwupunktowo i zabezpieczone zamkiem patentowym.


EKSPERT W TRUDNYCH SYTUACJACH


Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI nie stanowią dodatkowego obciążenia dachu i znakomicie nadają się do obiektów, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można stosować bram segmentowych i roletowych. Bramy podwieszane przesuwne umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach. Wykończeniem bramy jest system elementów uszczelniających, które przylegając do skrzydeł, ścian i posadzki zwiększają izolacyjność bramy.

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE


Brama podwieszana przesuwna to sprawdzone rozwiązanie zamknięcia pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych, magazynów. Składa się zaledwie z kilku części, co ma wpływ nie tylko na jej funkcjonalność ale i na cenę. Zredukowana do minimum ilość elementów, to rozwiązanie, które zapewni nieskomplikowany montaż, ułatwi swobodne i bezawaryjne użytkowanie bramy oraz jej konserwację.